Vážení zákazníci, v současné době jsme svoji působnost přerušili a proto již nepříjmáme další objednávky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den 

Farmářské bedýnky a všechny produkty z Farmářského košíku rozvážíme do všech Brněnských částí (širší okolí je v plánování/dle domluvy). Objednávky rozvážíme vždy ve středu a čtvrtek. Pokud některý z těchto dnů vychází na státní svátek, je plán rozvozu v případě potřeby pozměněn.

Rozvoz objednávky je do 250,- Kč zpoplatněn částkou 40,- Kč, nad částku 250,- Kč je rozvoz do všech částí Brna ZDARMA.

Rozvoz Brno všechny části:

Středa 14 – 16h
Čtvrtek 17 - 19h

O přesném čase dovozu vaší objednávky Vás budeme kontaktovat emailem den před doručením.

 Pokud Vám nevyhovuje závozový čas, je možné si svou objednávku vyzvednout na odběrovém místě každou středu od 12:00 do 13:30 na adrese  2741/53, 612 00 Brno-Královo Pole.

Co když mi časy rozvozů nevyhovují a nemohl/a bych si objednávku převzít?

V případě platby předem na bankovní účet a doručení až domů můžeme Vaši objednávku nechat po předchozí domluvě třeba u sousedů nebo za plotem vašeho domu. Je možné si taky nechat doručit objednávku i na jinou adresu třeba do práce. Další variantou je pak poslat objednávku balíkem.

V případě, že bydlíte mimo Brno, je možné zboží poslat balíkem přes Českou poštu. 
Při poslání balíku činí poštovné 100,- Kč a zaslání se vztahuje pouze na suché potraviny. Při objednávce nad 1000,- Kč poštovné ZDARMA. 

U lokalit Modřice, Modřice – Bobrava, Popovice a Želešice je možný rozvoz celého sortimentu po předchozí domluvě (je zapotřebí se na závozu domluvit telefonicky).

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit napište nám svůj dotaz na info@farmaruvkosik.cz nebo zavolejte na tel. +420 603 523 856.