Vážení zákazníci, v současné době jsme svoji působnost přerušili a proto již nepříjmáme další objednávky. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den 

Dodavatelé

 • Chuť Moravy

  Chuť Moravy

  Chuť Moravy nabízí to nejlepší z Moravy. Výrobci jedinečných delikates a vín pouze moravského původu. Nabízíme Vám jejich netradiční delikatesy k vínu, sýru nebo také jen tak na chuť, jako jsou Svatojánské ořechy, Chmelíček (nakládané chmelové výhonky), Smrkové želé a další delikatesy.
  Za své produkty letos získali ocenění Chuť jižní Moravy.

 • Domácí dobroty

  Domácí dobroty

  Opravdu skvělé sušené ovoce? Jedině od paní Kubové z Domací dobroty. Paní Kubová suší celou řadu ovoce a vyrábí z něj i sušené svačinky a mnoho dalších skvělých dobrot. Veškeré ovoce je pouze od českých pěstitelů. Při sušení nepoužívají žádné sířidla ani konzervanty. Ovoce není přislazováno, takže si ponechá svoji jedinečnou chuť.

 • Ekofarma Mrkvička

  Ekofarma Mrkvička

  Manželé Možní, hospodaří na Kroměřížsku. Při pěstování si nepomáhají žádnými chemickými látkami. Místo herbicidů používají motyku a plečku. Na škodlivý hmyz používají nimbový olej, výluh z cibule a česneku, nebo propolisovou tinkturu. Proti plísním chytré houby nebo roztok mléka s vodou. Jako hnojivo používají zásedně jen hnůj jejich zvířat (kozy, slepice, pastevní prasátka..).

 • Farma Bařice

  Farma Bařice

  Farma Bařice je rodinná farma nedaleko Kroměříže. Zaměřují se hlavně na chov drůbeže, převážně nosných slepic. Všechna jejich drůbež je chována ve volném chovu. Slepice mají k dispozici velký výběh, kde si chodí na volno tak jak která chce. Jsou krmeny vlastními výpěstky a přebytky z farmy, mají pravidelný přísun čerstvé trávy z obce, přebytky ovoce, zeleniny a dalšího.
  Trus od slepic je dále využit jako hnojivo pro pěstitelskou část farmy. Pěstují řadu zeleniny i ovoce, půda je pouze hnojena slepičím trusem a není používáno žádných chemických postřiků. 

 • Farma Ráječek

  Farma Ráječek

  Rodinná farma na okraji Brna, která se věnuje pěstování zeleniny od roku 1997. Plocha, na které farma hospodaří, je 23 ha orné půdy a několik nových fóliovníků vybudovaných v roce 2017. Farma se zaměřuje na pěstování rajčat, salátů, květáku, zelí a listových salátů. Dále pěstují košťálovou zeleninu a další.

 • Farma U mlsné kozy

  Farma U mlsné kozy

  Farma U mlsné kozy produkuje kozí a kravské sýry, které vyrábí v jejich mlékárně. Tam zpracovávají vlastní kozí mléko od jejich koz a kravské mléko od krávy Miluny. Veškeré jejich zvířata jsou chovány v šetrném režimu k přírodě a zvířatům, v ekologickém zemědělství.

  Všechno co dělám, dělám z přesvědčení a s důvěrou, že i ostatní z našich produktů ucítí poctivou práci, která jde ruku v ruce s přírodou a jejími zákony. „

  farmářka Barbora

 • Františkova zelenina

  Františkova zelenina

  Pan František je mladý farmář, který pěstuje svoji zeleni v obci Loděnice. Zaměřuje se na pěstování cibule, brambor, celeru, rajčat, dýní, česneku a další zeleniny. V rámci farmaření se zabývá chovem hus, kačen a slepic formou volného chovu, krmené pouze domácími produkty vlastní rostlinné výroby. Jelikož pan František pěstuje zeleninu i pro svoji rodinu, pěstuje zeleninu bez chemického ošetření.

 • Hlívěnka Brno

  Hlívěnka Brno

  Sociální podnik HLÍVĚNKA s.r.o. se zabývá pěstováním hlív ústřičné a žampionů. Jelikož se jedná o sociální podnik, zaměřuje se na vytváření pracovních míst pro handicapované lidi a na podporu osob s omezenými pracovními schopnostmi.

  Hlíva ústřičná je pěstována na balících slámy v pěti samostatných komorách.

 • Horňácká ekofarma

  Horňácká ekofarma

  Horňácká farma se nachází v obci Hrubé Vrbice v podhůří Bílých Karpat. Tato farma se zabývá chovem zvířat, odchována s volným pohybem a krmena výhradně jimi vypěstovaným krmivem, které není nijak chemicky ošetřeno. Dále se farma zabývá pěstováním plodin, které následně zpracovává do dalších produktů, jako jsou kompoty, džemy a další. Celá farma je založena na ekologickém zemědělství, veškeré jejich produkty tak obsahují více antioxidantů, vitamínů a nejsou v nich zbytky pesticidů, díky čemuž jsou jejich produkty hodnotnější.

 • Kozí farma pod lesem

  Kozí farma pod lesem

  Kozí farma pod lesem se nachází v obci Jezeřany – Maršovice nedaleko Pohořelic. Vyrábí čerstvé kravské a kozí sýry dále také sýry pařené a zrající. Farma má stádo asi o 100 kusech koz. Kozy jsou od jara do podzimu ustájeny venku s možností pastvy. Kravské mléko dováží a veškeré mléko se zpracovává v jejich sýrárně. Nově jsou držiteli ocenění Regionální potravina za jejich zrající sýr.

 • Nara Natur

  Nara Natur

  Výrobky „Nara Natur“ jsou ryze kavkazské speciality, obsahující přírodní suroviny bez jakýchkoliv umělých látek. Vyrábí ovocné trubičky ze 100%  ovocných šťáv, popřípadě sladké Sudžuchy plné ořechů. Jejich speciality lze konzumovat jen tak na chuť, místo přeslazených tyčinek, popřípadě při sportovních aktivitách jako skvělý zdroj energie.

  Jejich výrobky jsou založeny  na zdravém životním stylu a vše je vyrobeno ze 100% přírodních surovin. Vše je bez konzervantů, umělých barviv, sladidel a přísad.

 • Od Macháčků

  Od Macháčků

  Paní Macháčková je velmi milá paní s velkým srdcem, které vkládá do každého svého výrobku. Vše začalo, když byla na mateřské dovolené a začala dělat první výrobky pro svoji rodinu. Dobroty Od Macháčků se vyrábí v obci Rybnice v Plzeňském kraji. Je to jeden prozatím z mála dodavatelů, který není z Jihomoravského kraje a důvod? Pochopíte, až sami ochutnáte. Vyrábí sirupy, chutney, skvělé chilli, ovocné svačinky pro děti HAM! a mnoho dalšího. To jsou poctivé dobroty Od Macháčků. Pečlivé ruční zpracování okořenění špetkou fantazie.

 • Oleje Bartoš

  Oleje Bartoš

  Farma pana Bartoše se nachází na Znojemsku a pěstují zde obilniny a olejniny. Z těchto plodin je za studena lisován olej, bez jakékoliv chemické rafinace, jak je tomu u levných olejů. Díky studenému lisování si tak oleje ponechávají vůni plodiny, ze které je vylisován ale také řadu vitamínů, minerálů a esenciálních kyselin. Pan Bartoš se svými oleji získal ocenění Regionální potravina roku a ocenění Chuť Jižní Moravy.

 • Pan Crhák z Bořitova

  Pan Crhák z Bořitova

  Pan Crhák z Bořitova je soukromá zemědělec provozující malý rodinný podnik asi 20km severně od Brna v obci Bořitov. Pěstuje hlavně brambory, cibuli, česnek, zelí, obilí a další a za svůj česnek získal ocenění Regionální potravina. 

 • Paštika Boženka

  Paštika Boženka

  Paštika Boženka byla založena paní Cibulovou v roce 2014. Jedná se o Brněnskou firmu, která vyrábí paštiky z opravdového masa. Veškeré paštiky obsahují nejméně 80% masa. Paštiky paní Cibulové získaly již také řadu ocenění Chuť Moravy, Česká Chuťovka a další.

 • Sady Starý Lískovec

  Sady Starý Lískovec

  Tyto sady jsou pěstitelé ovoce, na více než 100 ha.
  Pěstují celou řadu ovoce především jablka, dále hrušky, meruňky a další. Část ovoce je pěstována na výrobu kojeneckých výživ, část sadů je v přechodném období BIO produkce. Sadařství disponuje také vlastní moštárnou od které Vám nabízíme skvělé 100% mošty, bez chemické úpravy. Mošty prochází pouze pasterizací na 82°C a jsou plněny do aseptických vaků s výpustným ventilem. Ovoce sklízí v konzumní zralosti plné chuti. 

 • Violka

  Violka

  Jedinečné dobroty od paní Veroniky a její dcerky Violky. Veškeré výrobky jsou vyráběny ručně na Jižní Moravě. Paní Veronika využívá pouze třtinový cukr a citrusový pektin místo želírovacích prostředků. Veškeré výrobky jsou bez lepku, emulgátorů, palmového oleje a jsou čistě veganské. Její džemy a marmelády jsou nositeli již několika hvězd z celosvětových soutěží. Jejím nejnovějším úspěchem je Great taste awards hvězda z prestižní britské Great Taste Awards, kde její Lemon Curd obstál v neuvěřitelných 12 600 vzorcích.
  Jak sama říká: „Naší nejsladší přísadou je láska, ingredience rozeznatelná v každém soustu a doušku.“

 • Vorlíčkovo včelařství

  Vorlíčkovo včelařství

  Jedná se o rodinnou farmu, která se zabývá chovem včel, získáváním včelích produktů a jejich zpracováním. Včelaří na úpatí českomoravské vrchoviny na třech stanovištích a chovají kolem 80 včelstev. Zpracovávají pouze med vlastní produkce. Jejich cílem je šetrné zpracování včelích produktů té nejvyšší kvality, které získávají od zdravých, vitálních a silných včelstev chovaných v ekologicky čisté a pestré krajině. Vorlíčkovo včelařství již také získalo ocenění za nejlepší medovinu.

 • Živá farma

  Živá farma

  Živá farma se nachází v obci Šanov. Na této farmě je pěstována řada výpěstků, od těch běžných až po řadu méně známých odrůd či plodin, například méně známá Okra. Celá farma pěstuje všechny své produkty v souladu se zákonem o ekologickém hospodářství. Většina jejich pozemků na kterých pěstují jsou v současné době v přechodném období Bio. Veškeré produkty jsou pěstovány bez použití pesticidů, herbicidů a jiných škodlivých látek. V rámci svého pěstování myslí totiž nejen na kvalitu produkce ale také na zdraví půdy a všech živých tvorů v ní i v jejím okolí.